Kontakt
Fyzioterapie LOGOFYZ
Mgr. Ivana Braunerová
Trávnická 2240/24, 796 01 Prostějov
E-mail: logofyz@seznam.cz www.logofyz.cz
Telefon: +420 608 288 182


Personální zastoupení
Fyzioterapeut:
Mgr. Ivana Braunerová

Asistent:
Petra Hamplová


Kde nás najdeteJak se k nám objednat:
Telefon: +420 608 288 182
E-mail: logofyz@seznam.cz


Ordinační hodiny:
Dle domluvy

Design by Habro

O nás


Nabízíme specializovanou terapii orofaciální oblasti.
oro (ústa), facies (obličej)
Terapeut: Mgr. Ivana Braunerová
Specialista v oboru fyzioterapie, logopedie a speciální komunikační techniky , orofaciální terapie, myofunkční terapie a Bobath koncept


Technické a věcné vybavení:
dle zákona o zdravotnických službách a příslušných předpisů (§ 11 odst. 6 a 7 a § 18 odst. 2 písm. a, bod 5 resp. § 18 odst. 2 písm. c, bod. 4 zákona o zdravotních službách).

Specializovaná fyzioterapie mluvidel:
Věnujeme se procvičování orofaciálních struktur. Rozvíjíme sání, žvýkání a polykání, které jsou dokonalou gymnastikou mluvidel k rozvoji síly a koordinace svalů, nutných k následné řeči.

Nabízíme pomoc rodičům dětí nekojených, předčasně narozených, dětí s vrozeným postižením, s poruchou příjmu potravy a jiným neuromotorickým postižením.
Umožňujeme včasnou diagnostiku, preventivní, případně nápravná cvičení. Jedná se o dutinu ústní, jazyka, hltanu, hrtanu, vedoucí k nácviku správného sání, polykání, později žvýkání, rozvoji svalstva mluvidel a k správnému vývoji řeči, ale i , dýchání. Stejně jako jinde platí, čím dříve se problém začne řešit, tím lépe.
Péče je zaměřena také na klienty dospělé a seniory, u nichž došlo k poruchám v orofaciální oblasti poúrazově či vlivem nemoci.